Oryginalne piwo butelkowe

Piwo piwu nierówne!

Prowadząc nasz sklep już drugi rok, raz po raz spotykam się z zapytaniem ze strony klientów: "Dlaczego to piwo u Was kosztuje powyżej 5- 6 zł a w sieciówce ok 3 -4 zł?" Zawsze wtedy sięgam pamięcią do rozmowy z jednym z przedstawicieli browarów rzemieślniczych i odpowiadam, że piwo z sieciówki ( mimo, że często pod tą samą nazwą) nawet stanąć obok naszych piw na półkach nie może! Ano nie może! Po pierwsze tańsze piwa warzone są szybciej, leżakowane krócej, mocno pasteryzowane aby data ważności takiego piwa mogła przekroczyć 9-10 miesięcy. Do piwa często "chaotycznie " warzonego- tzw piwa dla mas - dodawany jest środek, czasem specjalny proszek, który przyśpiesza proces warzenia piwa aby jak najszybciej można było je sprzedać! Piwo marketowe najczęściej przelewane jest do butelek bezzwrotnych- bo skoro trzeba je sprzedać w niższej cenie- po co martwić się o recykling butelki?!?

Sprawdź datę ważności!

Zastanawiam się często nad tym, dlaczego tak rzadko myślimy o jakości tego. co wypijamy? Czy tak trudno rozpoznać nam prawdziwy smak rześkiego, długo warzonego piwa? Zanim napijesz się piwa z naszej oferty, sprawdź datę ważności (nie powinna przekraczać 3-4 miesięcy). Sprawdź potem datę ważności piwa zakupionego w dużym markecie- przekonasz się, że ta data jest znacznie dłuższa. Zaufaj nam, że staramy się sprowadzać do naszego sklepu tylko oryginalne produkty! Wybierzesz raz- będziesz wracał do nas ciągle! Doceń smak i uszanuj siebie! Każde piwo z naszej oferty możesz zamówić u nas w dostawie! Zapraszamy na stronę a nade wszystko do odwiedzin w naszym punkcie na Holy 1 w Jankowicach- gdzie czekają na Ciebie przeróżne najlepszej jakości, oryginalne piwa! Za jakość trzeba zapłacić:) Zapraszamy!

Piwa kraftowe Rybnik

Dostawa piwa - Rybnik, Żory, Gliwice, Jastrzębie

5/5
Super Sklep. Świetny Wybór 🙂 znalazłem tam piwo którego szukałęm w wielu miejscach i znaleźć nie mogłem 🙂 Ale udało się w Trinkgeszeft 🙂 Rewelacyjny kontakt oraz podejście do klienta 🙂 Polecam w 100 % !!!
Krzysztof
Piwo butelkowe czeskie oryginalne

Dbamy o ekologię

Dostawca wody, piwa, napojów pod drzwi! Wyłącznie szkle butelki!

Najlepsze piwa butelkowe