Woda w szklanych butelkach
Trinkgeszeft podpowiada

Gdzie kupić wodę w szklanych butelkach?

Wodę w szklanych butelkach kupicie w sklepie Trinkgeszeft w Jankowicach przy ul. Hoły 1. Wodę w ilości od 4 skrzynek zamówicie także z dostawą pod drzwi, wystarczy zadzwonić pod numer 503 386 191 i złożyć zamówienie!

Woda butelkowana na śląsku

Za nasz cel postawiliśmy sobie uwolnienie bliskiego naszemu sercu Śląska – od nadmiaru plastiku. Prowadzimy dystrybucję wody mineralnej w szklanych butelkach zwrotnych z dostawą dla domu lub firmy. Woda w szklanych butelkach posiada wiele zalet nad wodą sprzedawaną w plastikowych opakowaniach. Pijąc wodę ze szklanej butelki, nie spożywamy szkodliwego plastiku jednocześnie dbamy o nasze środowisko naturalne.

Siedziba firmy znajduje się w Jankowicach, tuż obok Rybnika. Stąd też prowadzimy dystrybucję do Gliwic, Jastrzębia, Wodzisławia, Żor +/- 25km od Rybnika.

Najczęściej kupowane

Jurajska

Gazowana lub lekko gazowana 1,0l lub 0,33l.

Ustronianka

Niegazowana 0,33l

Staropolanka

Lekko gazowana lub gazowana0,33l

Pierwsze zamówienie? Przeczytaj na Q&A

woda w szkle
Woda butelkowana rybnik

Co myślą o nas nasi Klienci?

5/5
Sklep z super pomysłem! szeroki wybór piw kraftowych, win i oczywiście wody w szkle z dowozem i nie tylko! Zero plastiku, zero puszek. Naprawdę polecam!
Jakub
5/5
Super Sklep. Świetny Wybór 🙂 znalazłem tam piwo którego szukałęm w wielu miejscach i znaleźć nie mogłem 🙂 Ale udało się w Trinkgeszeft 🙂 Rewelacyjny kontakt oraz podejście do klienta 🙂 Polecam w 100 % !!!
Krzysztof
5/5
Super pomysł na sklep bez plastiku! Duży wybór piwa, wina. Dobre ceny.
Nikola