„Tak, tak….dbam o środowisko, jestem eko, żyję w zgodzie z naturą!” Wielu z nas nie raz, nie dwa słyszało z ust swoich znajomych, ba nawet z własnych ust takie właśnie zdanie. A czy tak naprawdę żyjemy ekologicznie? Czy dbamy o siebie i swoich bliskich? Czy żyjemy w zgodzie z samym sobą?

Jak dbam o naturę? Co robię, aby nie tylko mnie a przede wszystkim moim dzieciom, kolejnym pokoleniom żyło się lepiej?

Zadajemy sobie wiele pytań i najczęściej pozostawiamy je bez odpowiedzi albo co gorsza udzielamy takiej odpowiedzi, jakiej oczekują od nas inni! Tak, tak, mówimy to ,co inni chcą usłyszeć! Po co? Dlaczego? Jutro tak czy siak wyrzucę kolejne plastikowe opakowanie do zwykłego kosza, tak czy siak kupię napój w puszcze a warzywa zapakuję w foliowy worek. Napiję się wody z plastikowej butelki bo przecież jest tania…albo tańsza a może uważam, że nie ma przecież żadnej różnicy, czy to woda w butelce plastikowej czy szklanej. Przykładów można mnożyć bo tak czy siak codziennie będę robić to samo! Bo to jest prostsze.

A może jednak zastanowię się nad swoim postępowaniem i pomyślę jaki pierwszy, mały krok mogę zrobić, żeby zmienić coś w swoim życiu aby zacząć myśleć ekologicznie . Tak na tak zwany ”dobry początek”

My taki krok zrobiliśmy i mimo, że jest nie jest łatwo , to się nie poddajemy i próbujemy każdego dnia przekonać naszych klientów, przekonać Was, że warto!

Od początku działalności sklepu spotykamy się z różnymi opiniami na jego temat…Wielu mówi, że Polaka, często słyszymy także Ślązaka- nie przekonamy do zakupu wody w szklanych butelkach. Wielu mówi:

„ Kto to zrozumie?”;” Mnie nie przekonasz”; „ Po co?” Inni jeszcze, że pomysł średnio trafiony, skoro trzeba zapłacić kaucję. Ale my od samego początku wierzymy w ludzi i z nadzieję odbieramy kolejny telefon z prośbą o dowiezienie wody w szkle. Z każdym dniem możemy liczyć na choć jeden telefon ze strony klienta z zapytaniem jak to jest z tą kaucją i gdzie dowozimy wodę? Cieszy nas każdy telefon, każde zapytanie, ponieważ wzrasta w nas nadzieja na lepsze jutro! Dlatego jeśli jeszcze się wahasz i wciąż myślisz , czy to się naprawdę opłaca….Zainwestuj w zdrowie swoje zdrowie i zadzwoń lub napisz do nas! Już od jutra możesz cieszyć się lepszą jakością życia! Serio!

Smacznie , zdrowo, ekologicznie…..- nie zwlekaj!:)

Wybór należy do Ciebie! Zapraszamy

Odwiedź nasz sklep